Łatwe czyszczenie ogrodowych mebli i kół samochodowych


2014-04-17 00:00

Szczotki Nilfisk do mebli ogrodowych i kół samocodowych to bardziej wydajne mycie powierzchni oraz zakamarków.

Kiedy wiatr i deszcz pozostawią po sobie brud, odpowiedzią są specjalne stożkowe szczotki obrotowe przeznaczone do myjek ciśnieniowych. Te dwie szczotki łatwo usuwają brud i zanieczyszczenia z miejsc trudno dostępnych, narożników i zakamarków niedostępnych dla normalnych szczotek. Bardziej wydajne potrzebujące mniej siły.

Szczotka ogrodowa specjalnie skonstruowana do czyszczenia mebli ogrodowych, plotów i innych prac na zewnątrz bez wzgłedu na to czy powierzchnia jest nierówna, polakierowana czy pomalowana. Ta szczotka jest odpowiednia także dla innych materiałów np. plastiku. Kombinacja z chemią usuwa algi i brud z miejsc trudno dostępnych. Stożkowy kształt szczotki pozwala na szybkie wydajne czyszczenie.
   
  Szczotka do kół i felg precyzyjnie usuwa brud z kół i felg samochodów, motocykli, rowerów i skuterów. Stosując chemię polepszamy efekty mycia. Ponadto szczotka jest doskonała do użycia w innych trudnodostępnych miejscach w samochodzie.

Wodny napęd szczotki powoduje bardzo wydajną rotację szczotki bez zbędnego marnowania wody i nieporządku. Obie szczotki pasują do wszystkich myjek Hobby produkowanych przez Nilfisk.

Głowica szczotek mogą być szybko wymieniane dzięki systemowi CLICK&CLEAN. W zależności od potrzeb możemy stosować szczotki miękkie lub twarde; czerwone do kół samochodowych, czarne do mebli ogrodowych.

     Szczotka do mebli ogrodowych czyści dokladnie nawet w trudno dostępnych miejscach
     
   

 

Szczotka do kół samochodowych usuwa brud z każdej nawet nierównej powierzchni