Dlaczego odkurzacze centralne Nilfisk?

Serwis i jakość

Nilfisk udziela 5-letniej gwarancji na silniki wszystkich zespołów ssących. Mając centralny odkurzacz Nilfisk, możesz mieć pewność najlepszej jakości. Wszystkie produkty są testowane, by zapewnić im wieloletnią trwałość.
 
Nie tylko zespoły ssące są testowane pod kątem najlepszej jakości. Na przykład kółko ssawki podłogowej jest testowane w celu zapewnienia przebiegu minimalnego wynoszącego 500 km.
 

Samoczyszczący filtr

Modele Nilfisk z samoczyszczącym filtrem umożliwiająkorzystanie z maszyny bez worka na pył. Efekt cyklonu jest uzyskiwany dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu wnętrza pojemnika, co zapewnia jego pełniejsze wypełnienie. Filtr oczyszcza się otwierając pojemnik i potrząsając filtrem – w zależności od intensywności użytkowania- należy to robić 2-4 razy w roku. 
 
Jeżeli wybierzesz opcję zbierania do worka to - w zależności od sposobu użytkowania - wymieniaj go jedynie 2 razy w roku.
 

Technologia bezprzewodowa i kompletne centrum informacyjne

Nowy najlepszy model odkurzacza centralnego Nilfisk podaje ci wszystkie informacje potrzebne do doskonałego serwisowania twojego nowego odkurzacza.
 
Nilfiusk daje ci do dyspozycji najnowszą technologię dostępną dla odkurzaczy centralnych. Kompletne centruym informacyjne udostępnia ci wszystkie informacje konieczne do utrzymania odkurzacza w dobrym stanie, a technologia bezprzewodowa umożliwia łączenie wszystkich rodzajów urządzeń i węży według twojego wyboru.
 
Nowe technologie nie przełożyły się na choćby najmniejszą podwyżkę cen urządzeń Nilfisk, co oznacza, że technologiczne usprawnienia otrzymujesz właściwie za darmo.
 

Najlepsze osiągi i atrakcyjny wygląd

Bardzo mocny silnik zapewnia stałą i wydajną moc ssania, dzięki czemu efektywnie usuwa kurz nawet z grubych dywanów. Powietrze pędzi w instalacji odkurzacza z prędkością 100 km/h.

Wszystkie rączki węża są zaprojektowane tak, by gwarantowały ergonomię, jakość i dobry wygląd. Dzięki technologii bezprzewodowej wszystkie odkurzacze centralne Nilfisk i węże są ze sobą kompatybilne. Możesz je dowolnie łączyć i zmieniać na nowsze kiedy tylko chcesz.