Bez kurzu i przykrych zapachów

 

Odkurzacze centralne są idealnym rozwiązaniem, jeżeli w domu są zwierzęta

Okurzacze centralne Nilfisk są idealnym rozwiązaniem, jeżeli w domu są zwierzęta. Sierść zwierząt zawiera lanolinę, która wydziela nieprzyjemny zapach, kiedy zostanie podgrzana w zwykłym odkurzaczu.

Odkurzacz centralny Nilfisk rozwiązuje ten problem raz na zawsze. Przykre zapachy są usuwane z pomieszczenia, ponieważ sierść psa czy kota jest skutecznie zbierana. Powietrze jest filtrowane i usuwane na zewnątrz. Skutkiem tego jest lepszy klimat wewnątrz dla wszystkich posiadaczy zwierząt. Czystsze powietrze pomaga też złagodzić objawy u alergików.

Zwykłe odkurzacze mogą wydzielać nieprzyjemny zapach ze względu na ciepło ogrzewające worek. Centralny odkurzacz Nilfisk nie wydziela takich zapachów, ponieważ kurz i brud są zbierane z dala od dyszy do szczelnego pojemnika. Opróżnianie pojemnika jest proste i wymagane tylko kilka razy w roku!
 

Żadnych resztek kurzu ani brzydkich zapachów

Odkurzacz centralny Nilfisk pracuje tak, że zawsze jesteś zdala od silnika, przez co nie odczuwasz żadnych efektów ubocznych jego pracy i ciepła. W dodatku centralny odkurzacz nie pozostawia po sobie żadnego kurzu. Cały kurz i pył jest transportowany rurami do wydechu na zewnętrznej ścianie domu, co oznacza, że kurz i zapachy usuwane są na zewnątrz natychmiast po przefiltrowaniu.