Ergonomiczne rozwiązania


 

Łatwe odkurzanie – Żadnych ciężkich urządzeń

Z nowym odkurzaczem schody przestają stanowić problem. W wyniku używania centralnego odkurzacza Nilfisk odkurzanie staje się proste i przyjemne. Nie trzeba ciągnąć za sobą ciężkich i niewygodnych urządzeń, łatwo jest dotrzeć do narożników, odkurzyć całe schody i pracować na dowolnej wysokości bez konieczności podnoszenia ciężkiego urządzenia.

Posiadanie centralnego odkurzacza Nilfisk przypomina posiadanie niewidzialnego odkurzacza, ponieważ jest on prawie niewidoczny. Dużą zaletą jest też cicha praca, ponieważ nadal można usłyszeć dzwonek telefonu, słuchać muzyki i oglądać telewizję. Można nawet odkurzyć do czysta nie przeszkadzając pozostałym domownikom w ich zajęciach. 

Większość ludzi spędza co miesiąc kilka godzin na odkurzaniu, co wskazuje na potrzebę rozważenia sposobu, w jaki się wtedy poruszamy, zginamy lub stoimy. Uchwyty centralnego odkurzacza Nilfisk mają miękkie gumowe pokrycie, które jest przyjemne w dotyku. Są też proste w użyciu, a rura teleskopowa łatwo się dopasowuje do Twojego wzrostu. Wąż jest lekki i poręczny – dużo łatwiej jest się nim posługiwać niż ciągnąć za sobą balast w postaci konwencjonalnego odkurzacza.