Lepszy klimat w domu


  • Brak nieprzyjemnych zapachów

  • Przyjazny alergikom

  • Wszystkie mikrocząsteczki wydmuchiwane na zewnątrz

Wszystkie nieprzyjemne zapachy i mikrocząsteczki kurzu i brudu są wydmuchiwane na zewnątrz domu dzięki odkurzaczowi centralnemu Nilfisk.

Kurz jest kurzem długo wcześniej, zanim stanie się widoczny.  Wdychamy cząsteczki kurzu z naszego otoczenia - nawet, gdy chwilę wcześniej pokój był odkurzany. Jest to częściowo spowodowane tym, że zwykłe odkurzacze wydmuchują część kurzu, który zbierają, spowrotem do pokoju.

Odkurzacz centralny Nilfisk całkowicie usuwa kurz z pokoju i zbiera go w dużym worku lub pojemniku, a powietrze z wydechu trafia poza dom, co oznacza,  że wszystkie mikrocząsteczki są wydmuchiwane na zewnątrz.

Zwalczanie sierści i alergenów

Jest to główny powód dlaczego odkurzacze centralne są polecane alergikom. Nie tylko pozostawiają pomieszczenia wolne od kurzu i czyste, ale także są w stanie zbierać sierść zwierząt domowych i zmniejszać występowanie alergenów w powietrzu.

Odkurzacz centralny Nilfisk rozwiązuje ten problem raz na dobre. Brzydkie zapachy są usuwane z pomieszczeń, jak tylko sierść psa lub kota jest efektywnie zebrana. Powietrze jest filtrowane i wydmuchiwane na zewnątrz. Rezultatem tego jest lepszy klimat wewnątrz dla wszystkich właścicieli zwierząt. Czystsze powietrze pomaga zmniejszyć reakcje alergiczne.

Wymierne korzyści dla alergików

Badania przeprowadzone przez Davis School of Medicine Uniwersytetu Kalifornii pokazały, że centralny odkurzacz zapewnia wymierne korzyści dla alergików.
 
Ubogi klimat wewnątrz pomieszczeń jest jednym z największych problemów dla alergików. Odkurzacz centralny jest im często polecany, a teraz Uniwersytet Kalifornii przeprowadził badania, dlaczego tego typu sprzęt rzeczywiście pomaga w chorobie.
 
Zwykłe odkurzacze mieszają powietrze z kurzem i wyrzucają je spowrotem do pomieszczenia. Odkurzacz centralny Nilfisk usuwa kurz, mikrocząsteczki i pyłki na zewnątrz pomieszczeń i w ten sposób pomaga cierpiącym na alergie.
  

Nowa jakość odkurzania

Ta efektywna forma sprzątania robi znacznie więcej, niż tylko zbieranie kurzu - ona całkowicie wyrzuca kurz z pokoju i zbiera go w jednostce centralnej, która jest umiejscawiana w pomieszczeniach takich jak garaż, piwnica czy pomieszczenie gospodarcze.
 
Istnieje kilka sposobów montażu odkurzacza centralnego Nilfisk by zapewnić każdemu dyskretne i skuteczne sprzątanie bez mikrocząsteczek i nieprzyjemnych zapachów.​​