Narzędzie do mycia dachów

 

System pozwala na bezpieczne i łatwe mycie powierzchni dachowych
 

Narzędzie do czyszczenia dachów Nilfisk Roof Cleaner 

Zaprojektowane jako akcesorium do myjek wysokociśnieniowych do stosowania ze specjalnym detergentem, pozwala właścicielom domów na umycie dachu bez konieczności wchodzenia na drabinę lub rusztowanie​.

Ten produkt do samodzielnego używania nadaje się do większości domów, co oznacza, że można wykonać to ważne zadanie bez konieczności zatrudniania profesjonalistów. Rozwiązanie to jest uważane za pierwsze tego rodzaju narzędzie służące specjalnie do czyszczenia dachów.  

Regularne czyszczenie dachów jest zalecane w celu usuwania nagromadzonego brudu i innych zanieczyszczeń, które mogą mieć negatywny wpływ na pokrycie dachowe, a także na wygląd budynku. Rozwiązanie Nilfisk pozwala na szybkie, łatwe i bezpieczne wykonanie tej pracy na jednokondygnacyjnych budynkach.

Zestaw składa się z lancy teleskopowej rozciągającej się do maksymalnej długości 4,2 m. Jednak dysza ze strumieniem punktowym może rozpylać na wysokość 11 metrów, co daje całkowity zasięg roboczy wynoszący 15 metrów. System natryskuje niskociśnieniowo na dach warstwę piany, która rozpuszcza brud. Naturalne oddziaływanie pogody pozostawia dach w czystości.

 
- Wysokość robocza do 15 metrów
- Łatwo rozłączane szybkozłącza typu Click & Clean pozwalają na szybką zmianę pomiędzy dyszą do piany a szczotką
- Dysze mogą pracować pod kątem do 45°, aby doczyścić miejsca trudnodostępne
- Nakładana końcówka ze szczotką pozwala na szorowanie powierzchni
- Dozowanie detergentu można regulować
- 4 zaciski do węża w pakiecie, do łączenia węża wysokociśnieniowego i węża do detergentu
- Może być stosowane do czyszczenia przyczep kampingowych, szklarni itp.  

 
Można stosować na wszystkich myjkach ciśnieniowych Nilfisk, z szybkozłączem do pistoletu i węża. W przypadku modeli bez bębna na wąż potrzebny jest opcjonalny adapter.